Nõudepesumasinad

 

 

 

http://www.krupps.it/

Krupps eestlaetavad nõudepesumasinad on saadaval nii elektromehaanilise kui elektroonilise kontrolleriga.

krupp1Krupps Cube Line on elektromehaanilise kontrolleriga masinad. Eestlaetavatel masinatel on 1 pesuprogramm  120 sek. Pesuruumi mahuvad taldrikud diameetriga kuni 350mm ja ka GN1/1 nõud. Pesu- ja loputusvarred ning düüsid on roostevaba terasest. Veekulu 1 pesutsükli kohta on keskmiselt 2 L. Varustuses 2 pesukorvi ja 2 söögiriistade topsi ning 1L pesu- ja 1L loputusainet.

                           Mudelite valikus on masinad korvimõõtudega 500*500mm ja 450*450mm.

krupp2Krupps Koral Line masinad on elektroonilise kontrolleriga, LED displeiga. Neil on neli programmeeritavat pesutsüklit, igal tsüklil eraldi võimalik reguleerida aega ja veetemperatuure parima pesutulemuse saavutamiseks. Termostopiga kontrollitud loputus. Loputusvarte pöörlemiskiirus on reguleeritav. Varustatud enesediagnostikaga, informeerib kasutajat tekkinud probleemidest. Varustatud nii pesu- kui ka loputusaine dosaatoritega. Komplektis 2 pesukorvi ja 2 söögiriistade topsi ning 1L pesu- ja 1L loputusainet.

Mudelite valikus on masinad erinevate korvimõõtudega, lisaks tavapärasele 500*500mm korvile on ka suurema tootlikkusega mudel korviga 600*500mm ning väiksem 450*450mm.

Lisavarustusena saadaval äravoolupump, survepump, suure võimsusega boileri kütteelement.

 Krupps tooted

tehnilised omadused