Kuppelnõudepesumasinad

 

 

 

http://www.krupps.it/

Krupps kuppelnõudepesumasinad on saadaval nii elektromehaanilise kui elektroonilise kontrolleriga.

krupps2

Krupps Cube Line on elektromehaanilise kontrolleriga masinad. Kuppelmasinatel on neli pesuprogrammi 60/90/120 sek. ja pidev. Kõrgele avanevasse pesuruumi mahuvad taldrikud diameetriga 415mm ja ka GN1/1 nõud. Pesu- ja loputusvarred ning düüsid on roostevaba terasest. Veekulu 1 pesutsükli kohta on keskmiselt 2 L. Varustuses 3 pesukorvi ja söögiriistade lahter ning 1L pesu- ja 1L loputusainet.

 

krupps3 krupps4Krupps Koral Line masinad on elektroonilise kontrolleriga, LED displeiga. Neil on neli programmeeritavat pesutsüklit, igal tsüklil eraldi võimalik reguleerida aega ja veetemperatuure parima pesutulemuse saavutamiseks. Termostopiga kontrollitud loputus. Loputusvarte pöörlemiskiirus on reguleeritav. Varustatud enesediagnostikaga, informeerib kasutajat tekkinud probleemidest. Varustatud nii pesu- kui ka loputusaine dosaatoritega. Komplektis 3 pesukorvi ja söögiriistade lahter ning 1L pesu- ja 1L loputusainet.

Mudelite valikus on masinad erinevate korvimõõtudega, lisaks tavapärasele 500*500mm korvile on ka suurema tootlikkusega mudelid korvidega 600*500mm ning 670*600mm.

Lisavarustusena saadaval äravoolupump, survepump, suure võimsusega boileri kütteelement.

Tehnilised omadused:                            Krupps tooted:

tehnilised omadused-thumbnail Krupps tooted-thumbnail