Kombiahjud

unox

UUSIM KAASAEGNE TEHNOLOOGIA!

UNOX uute kombiahjudega ei pea enam küpsetusprogrammi  valima – võid selle ise
oma käega paari žestiga joonistada ekraanile!

  LCD puuteekraanilt  saab juhtida kõiki ahju funktsioone.

Tutvu mudelivalikuga kataloogist.

kataloog CHEFTOP MINDMaps-thumbnail

 

 

 

 

 

 

 

Kombiahjud LAINOX

Lainox

 
 
 
 
 
Kataloogid:

Sapiens                                        Icon

sapiens_10-2015_en-thumbnail ICON_Lainox_10-2015_EN-thumbnail Naboo

 

 

 

 

 

 

fagor2

fagorFagor kombiahjude valikus on 3 erinevat seeriat. Ahjude mahutavused on 6, 10 või 20 GN1/1 ning  10 või 20 GN2/1. Kõigil ahjudel on standardvarustuses torketermomeeter, Delta-küpsetus, kambri kiirjahutus, enesediagnostika süsteem, 3 kiirust/ 2 võimsusastet.

 

fagor1CONCEPT seeria ahjud on lihtsad, ökonoomsed, võimsad. Ahjudel on 4 küpsetusviisi: aur, konvektsioon ( kuni +300 C), kombineeritud, regenereerimine. Digitaalne näidik. Ilma auruboilerita.

 

fagorADVANCE seeria ahjud on auruboileriga. Ahjudel on 5 küpsetusviisi:aur, madaltemperatuuriline aur, konvektsioon, kombi, regeneerimine. Üleöö- või madaltemperatuurilise küpsetamise programm. Poolautomaatne katlakivi eemaldamise süsteem. Põhivarustuses sissekeriv käsidušš. 25 erinevat keelevalikut.

 

fagor2ADVANCE+ PLUS seeria on uued innovatiivsed Touch-screen ahjud. Ahjudel on 2 küpsetusmoodulit. Fagor Easy – manuaalne programm 4 küpsetusviisiga. Fagor Cooking – automaatne küpsetusmoodul, kus on terve hulk valmisprogramme ning võimalik ise koostada ja salvestada programme. Multi-tray süsteem – monitoorib ja kontrollib temperatuure ja aega igal siinil eraldi. Varustuses automaatne pesusüsteem ja sissekeriv käsidušš. HACCP kontroll. 33 erinevat keelevalikut.

giorik

Giorik

Giorik Magnifico

Giorik3Elektromehaanilise kontrolleriga ahjud sobivad kokale, kes soovib võimalikult lihtsalt kasutatavat seadet. Ahjude mahutavused on järgmised: 5 GN2/3-nõud, 5 / 7 või 10 GN1/1-nõud. Ahjudel on 3 režiimi: aurukeetmine, kuuma õhu- ja kombiküpsetus. Temperatuur reguleeritav +50…+280 C. Lisaniisutus. Taimer 1-120 min. või pidev. Ventilaatoril 2 erinevat kiirust.   Lisavarustusena saadaval käsidušš ja torketermomeeter. Saadaval ka gaasimudelid!

 

Giorik4Giorik Magnifico digitaalse kontrolleriga ahjude mahutavused on järgmised: 5 GN2/3-nõud, 5 / 7 või 10 GN1/1-nõud. Aurukeetmine, kuuma õhu- ja kombiküpsetus ning Delta T küpsetus. Juhtimine puute-ekraaniga. Võimalik salvestada 99 programmi ,9-astmelist. Automaatne eelsoojendus. Ventilaatoril 3 erinevat kiirust. Lisavarustusena saadaval käsidušš, automaatne pesusüsteem ja torketermomeeter. Saadaval ka gaasimudelid.

 

giorik6

Giorik Steambox

Giorik Steambox kombiahjude seerias on mudelid nii auruboileriga kui ilma. Ahjude mahutavused on: 6 / 10 / või 20 GN1/1-nõud, ning 6 / 10 või 20 GN2/1-nõud. Steambox ahjudel on kombineeritud (patenteeritud) auru tootmise süsteem ning niiskuse kontroll Meteosystem. Automaatne ventilaatori seiskumine ukse avamisel. Ventilaatoril 6 erinevat kiirust. Ahjukambri kiirjahutus. Juhtimine puute-ekraaniga. Võimalik salvestada 99 programmi 9-astmelist. Lisavarustusena saadaval käsidušš, automaatne pesusüsteem ja torketermomeeter. Saadaval ka gaasimudelid.

 

giorik8Giorik Touch-screen kombiahjudele on juba tehase poolt sisestatud hulk valmisprogramme. Lisatud on Multi-level küpsetus – igale siinile saab seadistada oma küpsemisaja. Ahjude standardvarustuses on torketermomeeter ja sissekeriv käsidušš. Automaatne pesusüsteem on lisavarustuses.